Cenas Gribu savu mājas lapu!

Par mums

ĀTRI            EFEKTĪVI           RADOŠI        PĀRDOMĀTI       DRAUDZĪGI          KONKURĒTSPĒJĪGI

 

SIA CO darbību sāka 2001. gadā, kā maza speciālistu apvienība, šodien SIA CO ir profesionāls pilna spektra pakalpojumu sniedzējs reklāmas jomā visā Latvijā, mēs izveidojam visu no idejas līdz mērķim.


Uzņēmuma darbības mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes, savstarpēji vienotus dizaina, reklāmas un interneta risinājumus uzņēmumiem, organizācijām, kā arī atsevišķām personām vai projektiem. Ar dizaineru, mākslinieku, mārketinga nozares speciālistu, programmētāju un projektu vadītāju darbu tiek radīti, pilnveidoti un realizēti dažādi klienta pasūtītie darbi un idejas.

Mūsu darbības lauks – dažādu veidu reklāmas izstrādājumu ražošana. Kopš darbības uzsākšanas esam strauji attīstījušies – pieaudzis uzņēmuma apgrozījums, paplašinājies darbinieku skaits. Uzņēmumā strādā tikai profesionāļi, kas perfekti pārzina savu darbības sfēru, tādējādi spēj piedāvāt vislabākos risinājumus Jūsu vajadzībām. Savukārt modernā ražošanas tehnika nodrošina augstākā līmeņa kvalitāti gala produktam.
Piedāvājam kopīgi izplānot reklāmas kampaņas laiku un vietu, izvēloties jau iepriekš izstrādātas plakātu izvietojuma shēmas vai arī mainot tās atkarībā no pasūtītāja vēlmēm.
Uzņēmums piedāvā arī reklāmas plakātu ražošanu sadarbībā ar Latvijas un ārzemju lielākajām tipogrāfijām. Ikvienā gadījumā nodrošinām vislabāko cenas un drukas darba kvalitātes attiecību.

Reklāmas aģentūra CO piedāvā pilnu profesionālu pakalpojumu kompleksu reklāmas jomā, no oriģinālas idejas izstrādes līdz tās iemiesošanai.
Lietpratīga reklāmas kampaņa vienmēr ir bijusi viena no svarīgākiem veiksmīga biznesa sastāvdaļām. Tieši pareiza reklāmas politikas izvēle un tās realizēšanas varianti palīdz iegūt maksimālu peļņu ar minimāliem izdevumiem. Eksperimenti ar reklāmas kampaņu dažreiz “maksā dārgi”. Reklāmas aģentūra CO eksistē tieši tādēļ, lai  palīdzētu mūsu klientiem minimizēt izdevumus un saņemt labu atdevi.

Par reklāmas aģentūras CO pamatprincipiem var uzskatīt apzinīgumu darbā ar Klientu, augstais radīšanas un dizaineru izstrādājumu līmenis, precīza un laicīga savu pienākumu izpildīšana. Katru projektu mēs izskatījām individuālajā kārtībā. Mēs esam vienmēr atklāti jauniem idejām un piedāvājumiem. Fantāzijas, profesionalitātes un mūsdienīgu tehnoloģiju savienojums ir  jebkura mūsu projekta raksturīgā pazīme. Reklāmas aģentūrām un pastāvīgiem klientiem tiek piešķirtas lielas atlaides.


(default) 5 queries took 3 ms
NrQueryErrorAffectedNum. rowsTook (ms)
1DESCRIBE `articles`661
2DESCRIBE `layouts`220
3DESCRIBE `i18n`661
4SELECT `Article`.*, `Layout`.*, `I18n__body`.`content`, `Article`.`id` FROM `articles` AS `Article` LEFT JOIN `i18n` AS `I18n__body` ON (`Article`.`id` = `I18n__body`.`foreign_key` AND `I18n__body`.`model` = 'Article' AND `I18n__body`.`field` = 'body') LEFT JOIN `layouts` AS `Layout` ON (`Article`.`layouts_id` = `Layout`.`id`) WHERE `Article`.`id` = 1 AND `I18n__body`.`locale` = 'lav' LIMIT 1111
5SELECT `bodyTranslated`.`id`, `bodyTranslated`.`locale`, `bodyTranslated`.`model`, `bodyTranslated`.`foreign_key`, `bodyTranslated`.`field`, `bodyTranslated`.`content` FROM `i18n` AS `bodyTranslated` WHERE `model` = 'Article' AND `field` = 'body' AND `bodyTranslated`.`foreign_key` = (1) 330